Psychotronička Zoe

Její originální metoda, která je založena na vnímání  energií, vidění jasnovidných obrazů a práci s biopolem vám může pomoci se zlepšením vaší životní energie, koncentrace, i kondice jak fyzické tak psychické.  Používá nejnovější informace z alternativní esoteriky, získávané průběžně na České Universitě Nové Doby, pod vedením Milana Calábka.

Zde si můžete přečíst rozhovor se Zojou Hricovou o tom, jaké metody používá a jak s klienty pracuje

Vstupní sezení (1/2 hod = 400,- Kč)

– odečítání informací z aury a biopole klienta za  použití  jasnovidného vnímání  

– harmonizace energií a nastolení rovnováhy v oblasti energií a jemnohmotných těl

– vše probíhá na výslovné přání klienta

Následné kontroly (1/2 hod = 300,- Kč)

Energetická práce s polem předků (1 hod = 600,- Kč)

Ovlivnění – harmonizace rodinných energií podle fotek (nutná příprava), během sezení se paní Zoja Hricová napojuje (z přinesených fotografií) na energie vycházející z vašich blízkých (jak žijících, tak již zemřelých) a vyrovnává – harmonizuje energie, které ovlivňují nejen váš život, ale i životy dalších členů rodiny. Nejde přímo o rodinné konstelace, ale jde o práci s tímto polem. Paní Zoe využívá při tom nejen schopnost cítit tato energetická propojení, ale také své zkušenosti ze šamanské práce s předky, z konstelací a také z velkého množství přednášek Milana Calábka (Universita Nové Doby).

Šamanské rituály (1 hod = 800,- Kč)

Návrat ztracené části duše (nutná příprava)

Během našeho života za různých okolnosti, ve vypjatých citových nebo krizových situacích, u našich blízkých či na různých místech, necháváme své otisky – části – kousíčky naší duše. Některé tyto otisky jsou šťastné, ale některé nám mohou způsobovat energetickou nerovnováhu, ztráty energie či psychické pohody. Pak je třeba znovu nastolit rovnováhu…..

Možnost zakoupení “Dárkové poukázky” v hodnotě 400,- Kč na léčení k paní Zoe

Psychotronička a léčitelka Zoja Hricová