Zboží

 Co  všechno  v našem kamenném obchodě  Esoterie zakoupíte

Některé druhy výrobků a zboží si můžete detailně prohlédnout v našem eshopu na těchto stránkách

 Čaje

máme cca na 140 druhů čajů sypaných i v nálevových sáčcích.
zelené – černé – ovocné – ovoněné – s kořením – čajové speciality i nečaje. Povzbuzují vitalitu a podporují životní energii v organismu.

Byliny a bylinné směsi

k dispozici je cca na 140 druhů jednotlivých bylinek a bylinných směsí. Uvolňují zablokovanou životní energii a tím přispívají k uzdravování organismu. Zlepšují psychiku a pomáhají udržet klidný spánek.

Extrakty z bylin a pupenů

máme na 200 druhů těchto bylinných elixírů,které lze kombinovat s různými čaji.Představují pohodlnější aplikaci bylin do organismu. Tyto přípravky jsou od firmy Natura Grešik, Naděje Mgr.Podhorná, Duhové elixíry a fi Moravec

Široký sortiment alternativních přípravků v tabletách i kapslích

další varianta bylinné a přírodní léčby, kdy umožňují dostat do těla větší koncentraci látek potřebných ke správné cirkulaci životní energie. Velký výběr od renomovaných výrobců jako je Vita Harmony, Myco Medica, Nástroje Zdraví, Natura Grešík aj.

Léčivé mastičky – gely –oleje

Rostlinné oleje pro vnitřní a vnější použití: 100 %přírodní produkty nejvyšší kvality

bylinné mastičky na bolesti kloubů, regeneraci pokožky aj.

 

Archandělské tělové svíčky z ateliéru Hanky Šmídové.

tyto tělove svíčky nám úžasně napomáhají odstranit z těla nahromaděné škodlivé látky (hleny, bakterie, viry, otoky, plísně aj.). Teplem a energií vzniklou hořením svíce, se škodliviny uvolňují a komínovým efektem(způsobeným podtlakem) jsou z těla vytahovány v energetické podobě. Po aplikaci na bolestivém místě na našem  těle, by se nám mělo ulevit. Používají se při  bolestech kloubů, zad, ženských potížích a i jako prevence a očista těla.

 

Aromaterapie

aromaoleje a vonné tyčinky – zklidňují, pročišťují auru i prostor. Posilují imunitu. Mají antiseptické a protiprachové účinky. Doplňky pro aromaterapii – aromalampy, svíčky, misky na tyčinky, držáky a  široký výběr misek a nádobek s pískem pro tyčinky a svíčky ( praktická náhrada za svícny) aj. Sortiment vonných tyčinek, kromě indických a francouzských tyčinek, jsme rozšířili ještě o vonné tyčinky z Tibetu, Nepálu , a i  z Japonska. Máme tyčinky přírodní bylinné bez stébel, se stébly a vonné tkzv.provázky a kvalitní františky.

Vykuřovadla a pryskyřice

značková vykuřovadla, pryskyřice, bylinné směsi, bílá šalvěj a kadidla všeho druhu od firmy Rymer napomáhají důkladně očistit váš prostor i vaší auru od negativní energie různého stupně a tím harmonizovat naše bydlení včetně nás samotných

 

Talismany a amulety pro osobní ochranu

široký výběr talismanů a amuletů pro ochranu osobnosti,prostoru, ponejvíce od firmy Spirit
-šamanské amulety a talismany
-keltské talismany
-runy a runová magie
-křesťanské ochranné symboly
-Reiki symboly
-kameny s ochrannými znaky
-atypické speciální talismany pro náročné

Amulety a talismany

 

Kyvadla a virgule

Máme z různých materiálů (kameny, kov, postříbřené, křišťalové aj.)

Duchovní a esoterická literatura a Tarotové karty a Vykládací karty

k posílení a rozvoji osobnosti, lásky a vztahů a k sebevzdělávání vlastní osobnosti. Vedeme i náš “Sluneční Tarot Esoterie” pro začátečníky

Sluneční Tarot Esoterie

Magické svíčky s ochrannými znaky

k relaxaci, k meditaci, k ochraně osobnosti, ke splnění přání, k vyčištění prostoru od negativní energie, ochranné a čistící Reiki symboly, ochranné svíčky Archandělů, čakrové svíčky s aromaterapií, runové svíčky, feng Shui znaky aj.

Andělské svíčky

Velký výběr čarodějnických svíček a široká škála barevnosti svíček. Svíčky pro štěstí, ochranu domova, pro novou lásku, pro zdraví i magické bylinne čarodejnické svíčky.

Černé svíčky tři druhy /końické, válcové, obětinky – tenké) za přijatelnou cenu. Černé svíčky velmi dobře pohlcují negativní energii a dobře čistí prostor od všeho negativního.

čarodejnické svíčky velké

Velký výběr relaxačních barevných svíček a aroma svíček na jednotlivé čakry

Archandělské svíčky z ateliéru Hanky Šmídové

svíčky z palmového vosku s vibračními obrázky Andělů a Archandělů

Polodrahokamy

tromlované kameny  (do ruky i na krk) – zmírňují vliv negativních energií, čistí, ochraňují a dodávají čisté vibrace energií, přinášejí pocit bezpečí a stability domu i jeho obyvatel. Velký výběr kamenů a polodrahokamů i jako přívěsky na krk a náramky, rovněž tak i některé druhy kamínků v krystalické podobě

Feng Shui – nápravné a léčebné předměty pro Feng Shui

zvonkohry a zvonečky, závěsné předměty, spirály Feng Shui, sošky a figurky Feng Shui, čínské mince-mapka Pa-Kua aj.

Feng Shui

Zvonkohry

eliminují zvukový smog a negativní energii a pomáhají energii v místnosti rozproudit.

Dárky

široký sortiment dárků pro radost-štěstí-úspěch a zdraví. Exotické i atypické předměty.

Ochranné kartičky se světelnými vibracemi a magickými znaky

tyto kartičky světelných vibrací můžeme nosit přímo u sebe anebo je používat k nabíjení vody, osobní ochraně a k čištění kamenů

Magie

– výběr různých magických obrazců jako ochrana proti zlu a negativní energii a černé magii

– černé svíčky s ochrannými znaky i beze znaků

– bylinné svíčky určené pro rituály a splněná přání

– vykuřovadla, kadidla, bylinky pro vykuřování apod.

– velký výběr barevných svíček i barevná škála obětních svíček

– svícny s magic.znaky a podložky pro rituály

Rituální sady – ochrana před negativní energií

Rituální sady

tyto rituální sady jsou vhodné i pro začátečníky a podle přesného návodu si můžete samy bezpečně udělat svůj vlastní rituál. Tyto rituály jsou vyrobené a zpracované v dílně Esoterie a jsou cenově dostupné a navíc i bezpečné, že se nezapletete s černou magií

1. Rituální sada pro dosažení našeho přání

2. Rituální sada na odvedení zbloudilé duše zemřelé osoby ke světlu (vhodné pro ty, kteří buď chtějí pomoci zemřelým najít jejich klid anebo někdo z blízských zemřelých či jiných zemřelých, ruší váš osobní klid.

3. Rituální sada pro osobní ochranu osob, předmětů i míst

4. Rituální sada pro ochranu osoby proti negativní energii, kterou na nás někdo cíleně vysílá s úmyslem nám škodit

Lapače snů

napomáhají k zapamatování si našich snů, jejich dešifraci a ochraňují nás před nepříjemnými sny a pomáhají nám je svojí energií lépe vstřebávat v naší duši

Lapače snů

Bachovy esence

O Bachových esencích jste již určitě slyšeli. Pomáhají člověku zvládnout záporné emoce a harmonizovat tělo, mysl a duši. Květové esence uvolňují zablokovanou energii a potlačované nebo nezpracované pocity, strachy, bolesti z minulosti, které po čase mohou vytvářet v našem nitru psychické konflikty, které vyplouvají na povrch jako různé fyzické poruchy. Každá nemoc má příčinu v některé negativní emocí. Květinové esence je pomáhají změnit na pozitivní, změnit špatný vzorec na správný. Odstraňují napětí a mění ho v harmonii. Neléčí nemoc jako takovou, ale osobnost člověka. Člověk se stává otevřenějším, schopnějším lépe čelit negativním dopadům stresových situací. Esence jsou čisté, nejsou škodlivé a nemají vedlejší účinky.

Homeopatika

česká homeopatika vyrobená v ČR, ředění 99, výhodou u těchto českých homeopatik je, že jim nevadí použití mentolových výrobků, jako např. zubní pasty a bonbóny apod.

 

GALERIE  Zboží  Esoterie