Zdroj: Pixabay.com

Dr. Judy Mikovitsová a její rozhovor o COVID-19. Sdílí zarážející informace o výzkumu konkrétních virových onemocnění.

Doba čtení 5 min.

Cesty k sobě


Video Dr. Judy Mikovitsové bylo odstraněno ze sociálních sítí Facebook a YouTube údajně proto, že obsahuje kontroverzní a potenciálně nebezpečné konspirační teorie o pandemii koronaviru, píše portál CBC News.

Video sledujte zde

Na videu Dr. Judy Mikovitsová, špičková odbornice přes viry a epidemie, tvrdí, že virus byl zkonstruován tak, aby zvýšil počet očkovacích látek a že nošení roušek je ve skutečnosti škodlivé.

Vědkyně též vyzvala prezidenta Trumpa, aby přestal nošení roušek požadovat. Trump sám roušku nenosí, ani nedodržuje distanční vzdálenost.

Vzestup a pád slavné vědkyně

Dr. Judy Mikovitsová se proslavila při léčbě HIV/AIDS a zkoumáním viru Ebola. Později však kritizovala svého nadřízeného Dr. Anthony Fauciho, který je hlavním epidemiologem USA a také vlastníkem mnoha licencí na vakcíny. Následně byla Dr. Mikovitsová obviněna z krádeže (sama tvrdí, že to na ní narafičili), strávila pět let ve vězení a její zářná kariéra se ocitla v troskách.

Video, které zveřejnil portál Plandemic.com dosáhlo mimořádné popularity, na Facebooku získalo miliony interakcí ve formě komentářů nebo „lajků“. Na YouTube mělo milion shlédnutí.

Facebook i Youtube video smazaly, a když ho uživatelé nahráli znovu, opět došlo k smazání. Stránky Plantemic byly zablokovány, protože vybízely uživatele ke stahování videa.

Proč video stáhli

Mluvčí Facebooku řekl CBC: “Tvrzení, že nošení roušky může způsobit, že budete nemocní, může být nebezpečné, proto jsme video odstranili.”

Twitter toto video v současné době nepovažuje za porušující dezinformační zásady COVID-19, maže však některé hashtagy.

Nošení roušek doporučuje Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) a po dlouhých týdnech váhání také i Světová zdravotnická organizace WHO.

Virus byl vytvořen v laboratoři

Redaktor: Věříte, že byl nový koronavirus vytvořen v laboratoři?

Dr. Mikovitsová: “Nepoužila bych slovo vytvořen, ale nemůžete říct, že je přirozeně se vyskytující, pokud se objevil nedaleko laboratoře. Tento kmen virů manipulovali a studovali v laboratoři a odtud se dostal ven… ať už záměrně nebo ne.“

“Tento virus není přirozeně se vyskytující. Nikdo nešel na trh, nekoupil netopýra a virus neskočil přímo na člověka. Takto to nefunguje. To by byla zrychlená virová evoluce. Pokud by šlo o přirozeně se vyskytující virus, trvalo by mu to až 800 let. V případě SARS-1 to bylo 10 let”.

Redaktor: Máte představu, kde k tomu došlo?

Dr. Mikovitsová: “Ano. Jsem si jistá, že k tomu došlo mezi laboratořemi v Severní Karolíně, vojenským výzkumným institutem infekčních chorob Fort Detrick a wuhanskou laboratoří.”

Prezident Donald Trump nedávno nařídil vyšetřovací komisi, aby prověřila dotaci 3,7 milionů dolarů, kterou Národní zdravotnický institut USA (CDC) a hlavní epidemiolog Dr. Anthony Fauci navzdory embargu dotoval průzkum viru ve Wuhanu.

Učili jsme Ebolu, jak napadat buňky

“Ve Fort Detrick jsem pracovala v roce 1999. Mojí prací bylo, takzvaně učit Ebolu, jak nakazit lidské buňky, aniž by je zabila. Ebola nemohla nakazit lidské buňky, dokud jsme ji to nenaučili v laboratoři.”

Na videu přiznává Dr. Birxová, lékařka a diplomatka, která se zabývá imunologií HIV/AIDS, bojem proti nemoci COVID-19, výzkumem vakcín a globálními zdravotními problémy:

“Pokud někdo zemře s COVID-19, počítáme to jako úmrtí na COVID-19.”

Jak se dělá epidemie

Vidíme zde také výpověď lékaře, který vypovídá, že nemocnice dostaly manuál, jak mají do úmrtních listů zanést “zemřel na COVID-19”, i když pacient tuto nemoc vůbec neměl.

“Kdybych měl například 86letého pacienta se zápalem plic, ale který nikdy nebyl testován na COVID-19, a který zemřel na zápal plic, máme na úmrtní list napsat COVID-19 jako příčinu úmrtí – pokud měl v rodině někoho, kdo byl na COVID-19 testován pozitivně,” uvedl lékař.

Za ventilátor trojnásobný příplatek

Reportér: Mluvil jsem s doktory, kteří přiznali, že jsou motivováni, aby uvedli, že pacienti, kteří jsou nemocní, nebo kteří zemřeli, měli COVID-19.

Dr. Mikovitsová: “Ano, dostanou 13 tisíc dolarů od pojišťovny, pokud uvedou COVID-19.”

Reportér: Podle systému pojištění Medicare když máte pacienta s COVID-19, dostanete 13 tisíc dolarů. Pokud ten pacient s COVID-19 půjde na ventilátor, dostanete 39 tisíc dolarů. Třikrát tolik.

Dr. Mikovitsová: “A ventilátorem je zabijete, protože jim dáte nesprávnou léčbu.“

Co nejde patentovat, musí zmizet

Reportér: Cokoliv, co nelze patentovat, bylo záměrně potlačeno, protože z toho nelze profitovat. Dá se to tak říci? Jako různé přírodní léky, které jsme vždy měli?

Dr. Mikovitsová: “Ano, rozhodně. Přesně to se děje v dnešním případě s COVID-19. Vakcína proti chřipce zvyšuje šance o 36 %, že dostanete COVID-19.”

Co se stane, až sundáme roušky

Na videu je vyjádření lékaře o rouškách: “Naše imunita je zvyklá na dotýkání se. Sdílíme bakterie, bakterie streptokoka, viry… Denně si proti nim tvoříme imunitní reakci. Když mi v tom budete bránit, moje imunita se oslabí.”

“Když zůstávám zavřený doma, moje imunita se oslabí. Když mě tam necháte měsíce, oslabí se ještě víc. Teď jsem doma a zběsile si umývám ruce a umývám linky… bojím se věcí, které potřebuji k přežití.”

“Pak všichni vyjdeme ven z karantény s oslabenou imunitou, začneme si vyměňovat bakterie a viry… co se podle vás stane? Dojde k nárůstu nemocí. Zaručuji, že jak se karanténa ukončí, dojde k velkému nárůstu nemocí. Stavební kameny vaší imunity jsou viry a bakterie.”

Dr. Mikovitsová: “Nošení roušky aktivuje váš vlastní virus. Onemocníte ze svého vlastního reaktivovaného koronaviru, a pokud se jedná o SARS-COV-2, máte velký problém.”

PROSLOV Dr. Fauciho, hlavního epidemiologa USA a majitele licencí na mnoho vakcín, z roku 2017:

“Jsem v branži nějakou dobu a měl jsem příležitost, sloužit v pěti vládách. Napadlo mě, že dnes nadnesu téma o problému připravenosti na pandemii. Není pochyb, že dojde k nečekané epidemii. Jsme si jistí, že takovou epidemii zažijeme v několika dalších letech.”

Z epidemiologů se stávají důležití ovládači lidí v celé ovládací pyramidě, která má vrchol v Temných světech.